SPORTOVNÍ KROUŽKY

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI 1-2 ROKY, 2-4 ROKY A 1-4 ROKY MIX

O CVIČENÍ

Cvičení rozvíjející motoriku, pohyb, koordinaci a spolupráci s rodiči. Hry na zahřátí, společná rozcvička, překážková dráha se spoustou sportovního nářadí, uvolňovací hry, hry s orfeovy nástroji a na závěr oblíbené pohoupání a psychomotorické hry s padákem. Vše v doprovodu říkanek, básniček a písniček.
Hodiny vhodné pro již chodící děti.
KDY MOHU PŘIJÍT S DÍTĚTEM  NA CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI?
Hodiny pro rodiče s dětmi nejsou limitované a uzavřené. Každá hodina je pro děti nová a jiná. Stačí jen kdykoliv přijít a hodinu vyzkoušet. Maminky se nemusí předem nahlašovat a objednávat. Důležité je dodržet věk dítěte a správnou skupinku, ve které společně cvičíte.
CENA?
Možnost zakoupení permanentky na 5 vstupů /425 Kč nebo 10 vstupů /800 Kč. Za každou návštěvu vám bude odečten 1 vstup. Možnost kombinace cvičení v úterý a ve čtvrtek.
Jednorázový vstup 90 Kč. Platba permanentky hotově nebo bezhotovostním převodem.
KDE CVIČÍME ?
Tělocvična atletického oddílu Človíček ve Vysočanech, Špitálská 2a, Praha 9 (nedaleko metra Vysočanská a Nám. OSN.)
Zpět na začátek
MINI-ATLETIKA HROU

O CVIČENÍ

Mini-atletika pro děti bez rodičů. Děti se seznámí a naučí pomocí her a atletických pomůcek správně běhat, skákat a házet. Skupinka pro děti již od 2 let. V případě pěkného počasí budeme chodit trénovat i ven.

KDY MOHU PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ NA MINI-ATLETIKU HROU ?

Hodiny mini-atletiky jsou určeny pro děti od 2 let, které zvládnou sportovat bez rodičů. Přihlásit se můžete kdykoliv e-mailem nebo osobně. Děti z mini-atletiky mohou automaticky přejít na atletiku.

CENA?

Kurzovné 90 Kč/ hodina, pololetní platba 1620 Kč. Platba hotově nebo bezhotovostním převodem.

KDE CVIČÍME ?

Tělocvična atletického oddílu Človíček ve Vysočanech, Špitálská 2a, Praha 9 (nedaleko metra Vysočanská a Nám. OSN.)

V případě pěkného počasí – T.J. Sokol Vysočany, Novoškolská ul. č. 696, Praha 9. Cca 500m od Nám. OSN. Sokol se nachází za ZŠ Špitálská (rohový šedivý dům). Vchod na atletický ovál se nachází zezadu sokola  z ulice Novoškolské.
Zpět na začátek
KRUHOVÝ TRÉNINK PRO ŽENY

O CVIČENÍ

Kruhový trénink je komplexní cvičení, při kterém zapojujete maximální množství svalových skupin a cvičíte vždy určitý čas na vybraném stanovišti a poté se přesunte na jiné. Obvykle vystřídáme 8-10 cviků. Cvičíme s vlastní vahou nebo pomůckami (bosu, TRX…), kde se snažíme využívat hlavně balanc a výdrže.

KDY MOHU PŘIJÍT NA KRUHOVÝ TRÉNINK PRO ŽENY ?

První ukázková hodina je zdarma. Nutná rezervace prostřednictvím e-mailu: vysocany@atletikaclovicek.cz

CENA?

Jednorázový vstup 100kč. Zakoupení permanentky na 10 vstupů/ 900kč. Platba permanentky hotově nebo bezhotovostním převodem

KDE CVIČÍME ?

Tělocvična atletického oddílu Človíček ve Vysočanech, Špitálská 2a, Praha 9 (nedaleko metra Vysočanská a Nám. OSN.)

 

Zpět na začátek

ATLETIKA PRO DOSPĚLÉ – v současné době neprobíhá

O CVIČENÍ

Atletika hrou nejen pro děti, ale i pro dospělé.

KDY MOHU PŘIJÍT NA ATLETIKU PRO DOSPĚLÉ ?

Zájemci se mohou hlásit osobně nebo e-mailem na vysocany@atletikaclovicek.cz

CENA?

1700kč /pololetí /trénink 1x týdně. Platba  hotově nebo bezhotovostním převodem.

KDE CVIČÍME ?

Atletický stadion A.C. Sparta Praha nebo tělocvična atletického oddílu Človíček ve Vysočanech, Špitálská 2a, Praha 9 (nedaleko metra Vysočanská a Nám. OSN.)

 

Zpět na začátek

Zpět na začátek

SOKOL – CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI 1-4 ROKY

O CVIČENÍ

Cvičení rozvíjející motoriku, pohyb, koordinaci a spolupráci s rodič. Hry na zahřátí, společná rozcvička, překážková dráha se spoustou sportovního nářadí uvolňoací hry, hry s orfeovy nástroji a na závěr oblíbené pohoupání a psychovmotorické hry s padákem. Vše v doprovodu říkanek, básniček a písniček.

Hodiny vhodné pro již chodící děti.

KDY MOHU PŘIJÍT S DÍTĚTEM CVIČIT NA CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI?

Cvičení rodičů s dětmi je určeno pro děti od 1 do 4 let. Hodiny pro rodiče s dětmi nejsou limitované a uzavřené. Každá hodina je pro děti nová a jiná. Stačí jen kdykoliv přijít a hodinu vyzkoušet. Maminky se nemusí předem nahlašovat a objednávat.

CVIČÍME KAŽDOU STŘEDU 15,30 -16,30 HOD.

CENA?

70 Kč /cvičení/ nečlen sokola. Platí se jednorázově vždy po každém cvičení.

50 Kč/ cvičení/ člen sokola. Platí se jednorázově vždy po každém cvičení.

Možnost stát se členem sokola vyplněním evidenční kartičky s fotografií a zaplacením ročního poplatku ČOS v hodnotě 100 Kč. Možnost na kartičku navštěvovat i jiná cvičení v sokole za snížené vstupné. Týká se i plavání v bazénu Tyršova domu.

KDE CVIČÍME ?

T.J. Sokol Vysočany, Novoškolská ul. č. 696, Praha 9. Cca 500m od Nám. OSN. Sokol se nachází za ZŠ Špitálská (rohový šedivý dům). Parkování možné v přilehlé ulici. Cvičíme v sálku v 1. patře sokola.

V období září-říjen, květen – červen chodíme s dětmi cvičit ven na sokolské hřiště, které se nachází zezadu sokola a vchod je z ulice Novoškolské.

 

Zpět na začátek